TKD Plovanija na Omiš Open

Protekli vikend u Omišu održan je taekwondo turnir OMIŠ OPEN na kojem smo nastupili sa naša četiri natjecatelja. Na turniru se natjecalo 298 natjecatelja. U konkurenciji mlađih kadetkinja -30 kg predstavljala nas je Leona Lleshi, u kadetkinjama -55 kg Nika Kulaš , te u konkurenciji kadate -65 kg Jure Kujundžić i Šime Buovac. Jure Kujundžić je tako u finalu za suparnika dobio Šimu Buovca te smo imali klubsko finale gdje je Jure sa malom bodovnom razlikom prešao u vodstvo te osvojio zlatno odličje i time potvrdio svoju kvalitetu još jednom, dok je Šime osvojio srebro i pokazao da može konkurirati kadetu treće plasiranom na državnom kadetskom prvenstvu. U konkurenciji do plavih pojasave kadeta tako smo osvojili i prvo ekipno mjesto te dobili klubski pehar. Rezultatima smo jako zadovoljni i ovim tempom ćemo se truditi nastaviti dalje . Još jednom pohvale za sve natjecatelje.