25. međunarodno natjecanje Korčula OPEN

korcula-open-2024

Proteklog vikenda naši natjecatelji su nastupili na 25. međunarodnom turniru Korčula OPEN u organizaciji kluba Forteca Korčula. Natjecanje je trajalo dva dana, a na njemu je prisustvovalo 315 natjecatelja iz 26 klubova i 5 država. Naš klub je predstavljalo naših šest natjecatelja u 7 kategorija a kući smo se vratili sa 6 zlatnih medalja,jednim srebrom te dva pehara. U konkurenciji kick nastupili su : Josip Marić prvo mjesto (zlato), Anđela Čačić prvo mjesto (zlato), Viktoria Čačić prvo mjesto (zlato), Dorian Hercig prvo mjesto (zlato), Luana Lleshi drugo mjesto (srebro) . U konkurenciji borbi: Luana Lleshi prvo mjesto( zlato) i Leona Lleshi prvo mjesto (zlato) . Dva pehara su osvojili: Dorian Hercig koji je zauzeo prvo mjesto u konkurenciji svih dječaka u izvedbi prednjeg kick-a. Luana Lleshi koja je zauzela prvo mjesto u sportskim borbama u kategoriji djevojčica. Leona Lleshi je završila na drugom mjestu ukupnog poredka mlađih kadetkinja svih težinskih kategorija, a kao klub s obzirom na vrhunske plasmane zauzeli smo visoko 4. ekipno mjesto. Osim vrhunskih rezultata, svi članovi našeg kluba su se i odlično zabavili s obzirom da smo na Korčuli proveli 4 dana. Trud i rad se uvijek isplati, a uz stručno vodstvo rezultati nikad ne izostaju što se pokazalo i na ovom natjecanju. Veselimo se početku treninga, a svi koji žele trenirati taekwondo u vrhunskom okruženju slobodno nas mogu kontaktirati na brojeve mobitela : 0989289456 Antonio i 0916222688 Valentina jer su upisi za sve dobne kategorije otvoreni.